ברוכים הבאים וברוכות הבאות למשפחת ג'וס פלאס

אז הצטרפתם למשפחת ג'וס פלאס ומאוד חשוב לנו לעזור לכם להבין למה לצפות עם התחלת הצריכה של הקפסולות.

אתם בטח גם  ערים לעובדה שהגוף שלנו הוא יצירה מורכבת, עדינה וגאונית!! הגוף שלנו הוא בעצם מערכת שיש לה יכולת ריפוי ויכולת לסדר את הדברים שלא עובדים, אבל לשם כך אנחנו צריכים להזין אותו ב"דלק" הנכון, לטפל בו ולטפח אותו.

ה"דלק" הנכון זה בעצם מזון בריא והקפסולות של ג'וס פלאס הן מזון לכל דבר… 

לצפות לשינויים עדינים

כמו שאנחנו יודעים, לוקח לגוף שלנו זמן להתרגל לדברים ולהפוך את ההזנה הזו לאנרגיה זמינה שאנחנו יכולים לחוש אותה. לכן, גם אם אתם לא חשים בשינוי, חשוב שתדעו שזה קורה ושיש שינויים שקורים מתחת לפני השטח שאנחנו לא בהכרח מרגישים אותם. חשוב לדעת שאצל חלק מהאנשים השינויים קורים בתוך חודש ואצל רוב האנשים לפעמים גם אחרי שלושה חודשים לא ממש מרגישים בהבדל. 

ג'וס פלאס זו "ריצה" למרחקים ארוכים

מה שחשוב לדעת שזו ריצה למרחקים ארוכים. זה לא ספרינט – זה מרתון והתוצאות שרואים אצל אנשים שצורכים ג'וס פלאס לאורך שנים (למשל אנשים מאירופה שצרכו את הקפסולות לאורך 10 ו 20 שנה), זה שהם נראים צעירים יותר לגילם וגם הם מעידים על אנרגיה גבוהה ורמות אושר וחיוניות.

hyacinth-787842_1280

אז זה הכיוון אליו אנחנו שואפים, להזין את הגוף שלנו לאורך שנים, ואז הגוף שלנו יגיב בהתאם כי הוא יקבל את כל מה שהוא צריך כדי לשגשג.

ג'וס פלאס זו לא תרופה

עוד חשוב לדעת שהקפסולות הן לא תרופה. זה יותר כמו מזון שכמובן עובד יותר לאט מתרופות. אבל זה לכל הדעות הרבה יותר בריא הרבה יותר בטוח.

אנחנו מאמינים בטיפול מונע

חשוב להבין שפה אנחנו עוסקים במניעה. זה כמו הרפואה הסינית. אנחנו לא צריכים להגיע להיות חולים כדי ללכת לרופא ולטפל בזה, אנחנו רוצים לפעול הפוך ולטפל בעצמנו קודם כל כדי למנוע הידרדרות של הגוף ותחלואה ואפילו תופעות של הזדקנות מוקדמת.

המלצות לתחילת השימוש

מה שאנחנו ממליצים לעשות בתחילת הדרך, זה לרשום את המצב הבריאותי ואת הבעיות הבריאותיות שיש לכם שהייתם מקווים שיעברו. גם כאלה שאתם לא מאמינים שיכולים לחלוף ותחזרו לרשימה הזו עוד חצי שנה, או שנה. מניסיון, אנחנו יודעים שאתם תראו שחלק מהדברים חלפו ואפילו לא שמתם לב.

תנו מתנה לגוף שלכם

תחשבו איך תרגישו בעוד שנה, שנתיים, בעוד חמש שנים או בעוד 20 שנה אם תתנו לגוף שלכם כל יום 30 סוגים של פירות ירקות ופירות יער. זו יכולה להיות מתנה מדהימה לגוף כי כך הוא יחווה הזנה מתמשכת ועקבית וכשהוגוף לא חווה סטרס הוא יכול להתפנות לתהליכי ריפוי, צמיחה וחיזוק, שזו מטרה העיקרית שלנו.

אז תהיו סבלניים, תנו אהבה לגוף שלכם ולסיום, אנחנו רוצים להזכיר לכם שחשוב לנו לתת לכם שירות מעולה ולהזמין אתכם להיעזר בנו אם משהו לא ברור לכם לגבי הצריכה של המוצר שרכשתם או כל דבר אחר.

ודבר אחרון, כדי שנוכל להיות איתך בקשר, וללוות איתך בתהליך שלך לחיים בריאים אני מזמינה אותך להירשם בטופס למטה. כך אוכל לשלוח לך עוד צ'ופרים וטיפים לאורח חיים בריא, עדכונים וחומרים חשובים על המוצרים, ועוד הפתעות לתמיכה בחיים טובים ובריאים בכל המובנים 🙂 (לא לדאוג. אני לא שולחת הרבה מיילים. רק עדכונים חשובים :-))

בריאות ואהבה!

רוצה עוד פרטים? להתייעץ איתנו?

אפשר לכתוב לנו לכאן, להתקשר לטלפון 054-6530260 או להכניס פרטים בטופס ונחזור אלייך בהקדם

תודה שפנית אלינו. נחזור אליך בהקדם. מזכירות לך שאפשר גם ליצור איתנו קשר בטלפון 054-6530260 או 054-4603148