ברוכים הבאים למשפחת ג'וס פלאס

אז הצטרפתם למשפחת ג'וס פלאס ומאוד חשוב לנו לעזור לכם להבין למה לצפות עם התחלת הצריכה של הקפסולות.

אתם בטח גם  ערים לעובדה שהגוף שלנו הוא יצירה מורכבת, עדינה וגאונית!! הגוף שלנו הוא בעצם מערכת שיש לה יכולת ריפוי ויכולת לסדר את הדברים שלא עובדים, אבל לשם כך אנחנו צריכים להזין אותו ב"דלק" הנכון, לטפל בו ולטפח אותו.

ה"דלק" הנכון זה בעצם מזון בריא והקפסולות של ג'וס פלאס הן מזון לכל דבר… 

לצפות לשינויים עדינים

כמו שאנחנו יודעים, לוקח לגוף שלנו זמן להתרגל לדברים ולהפוך את ההזנה הזו לאנרגיה זמינה שאנחנו יכולים לחוש אותה. לכן, גם אם אתם לא חשים בשינוי, חשוב שתדעו שזה קורה ושיש שינויים שקורים מתחת לפני השטח שאנחנו לא בהכרח מרגישים אותם. חשוב לדעת שאצל חלק מהאנשים השינויים קורים בתוך חודש ואצל רוב האנשים לפעמים גם אחרי שלושה חודשים לא ממש מרגישים בהבדל. 

ג'וס פלאס זו "ריצה" למרחקים ארוכים

מה שחשוב לדעת שזו ריצה למרחקים ארוכים. זה לא ספרינט – זה מרתון והתוצאות שרואים אצל אנשים שצורכים ג'וס פלאס לאורך שנים (למשל אנשים מאירופה שצרכו את הקפסולות לאורך 10 ו 20 שנה), זה שהם נראים צעירים יותר לגילם וגם הם מעידים על אנרגיה גבוהה ורמות אושר וחיוניות.

אז זה הכיוון אליו אנחנו שואפים, להזין את הגוף שלנו לאורך שנים, ואז הגוף שלנו יגיב בהתאם כי הוא יקבל את כל מה שהוא צריך כדי לשגשג.

hyacinth-787842_1280

ג'וס פלאס זו לא תרופה

עוד חשוב לדעת שהקפסולות הן לא תרופה. זה יותר כמו מזון שכמובן עובד יותר לאט מתרופות. אבל זה לכל הדעות הרבה יותר בריא הרבה יותר בטוח.

אנחנו מאמינים בטיפול מונע

חשוב להבין שפה אנחנו עוסקים במניעה. זה כמו הרפואה הסינית. אנחנו לא צריכים להגיע להיות חולים כדי ללכת לרופא ולטפל בזה, אנחנו רוצים לפעול הפוך ולטפל בעצמנו קודם כל כדי למנוע הידרדרות של הגוף ותחלואה ואפילו תופעות של הזדקנות מוקדמת.

המלצות לתחילת השימוש

מה שאנחנו ממליצים לעשות בתחילת הדרך, זה לרשום את המצב הבריאותי ואת הבעיות הבריאותיות שיש לכם שהייתם מקווים שיעברו. גם כאלה שאתם לא מאמינים שיכולים לחלוף ותחזרו לרשימה הזו עוד חצי שנה, או שנה. מניסיון, אנחנו יודעים שאתם תראו שחלק מהדברים חלפו ואפילו לא שמתם לב.

תנו מתנה לגוף שלכם

תחשבו איך תרגישו בעוד שנה, שנתיים, בעוד חמש שנים או בעוד 20 שנה אם תתנו לגוף שלכם כל יום 30 סוגים של פירות ירקות ופירות יער. זו יכולה להיות מתנה מדהימה לגוף כי כך הוא יחווה הזנה מתמשכת ועקבית וכשהוגוף לא חווה סטרס הוא יכול להתפנות לתהליכי ריפוי, צמיחה וחיזוק, שזו מטרה העיקרית שלנו.

אז תהיו סבלניים, תנו אהבה לגוף שלכם ולסיום, אנחנו רוצים להזכיר לכם שחשוב לנו לתת לכם שירות מעולה ולהזמין אתכם להיעזר בנו אם משהו לא ברור לכם לגבי הצריכה של המוצר שרכשתם או כל דבר אחר.

אפשר לכתוב לנו מייל עם מספר טלפון והשאלה שלכם ונחזור אליכם בהקדם.

בריאות ואהבה!

רוצה לשאול משהו? להתייעץ איתנו?

אפשר לכתוב לנו לכאן, להתקשר לטלפון 054-4603148 או להכניס פרטים בטופס ונחזור אלייך בהקדם

תודה על הרשמתך

'בריאות בעידן החדש'

קורס בריאות ושינוי הרגלים במתנה

אנחנו שמחים לתת מתנה לגולשי האתר שלנו – גישה לקורס 'בריאות בעידן החדש'.

מדובר בקורס מיוחד בשיתוף עם רופאים, נטורופתים, תזונאים ומדריכי כושר שיתנו לך טיפים ורעיונות לבריאות ויעזרו לך להתנהל אחרת ולדעת איך לשנות הרגלים בפשטות וביעילות.

לתשומת ליבך! עם הלחיצה על הכפתור, ייפתח לך דף שבו יש טופס עם קוד הקופון שלך… רק צריך למלא את הפרטים ולהתחיל ליהנות מהקורס.