"עור הפנים נראה טוב, המשקל התחיל לרדת, ואפילו הכאבים של הדורבן פחתו".

"ניסיתי המון דברים וכמו כולם עברתי עליות וירידות במשקל. הרגשתי שזה לא נכון לי ואז ראיתי חברה שעושה את זה והחלטתי שאני רוצה לנסות. אחרי שסבלתי מעודף משקל במשך כל השנים התווספו לי כאבים בכף הרגל מדורבן. הייתי חיוורת מאוד, לא היו דברים מאוזנים, עבדתי לפי התוכנית ואכן התחלתי לראות שינויים משמעותיים. אנשים היום באים ואומרים מה עשית לעצמך?? עור הפנים נראה טוב, המשקל התחיל לרדת, ואפילו הכאבים של הדורבן פחתו כאילו לא היו. ממליצה בחום לעשות את המסע המדהים הזה".

עור הפנים נראה טוב, העודף במשקל התחיל לרדת, ואפילו הכאבים של הדורבן פחתו.

"מצב הרוח שלי השתפר, רזיתי קרוב ל-10 ק"ג ואפילו הפסקתי לעשן!"

"במשך שנים סבלתי מחוסר אנרגיה, השמנת יתר, בעיות בעיכול, רעב לאורך כל היום ומצבי רוח. ואם זה לא מספיק גם עישנתי קרוב ל-20 שנים… כיום, ארבעה חודשים אחרי שהתחלתי לעבוד לפי התוכנית אני מרגיש הרבה יותר אנרגטי ופעיל, אני אוכל הרבה פחות מבעבר ואפילו מעדיף לאכול ירקות מאשר פחמימות (שזה דבר מדהים לכשעצמו…) מצב הרוח השתפר, מערכת העיכול עובדת הרבה יותר טוב ואני מרגיש הרבה יותר חיוני. ירדתי במשקל קרוב ל-10  קילוגרמים ואם זה לא מספיק גם הפסקתי לעשן!"

מצב הרוח שלי השתפר, רזיתי קרוב ל-10 ק"ג ואפילו הפסקתי לעשן!

"זה הדבר הטוב ביותר שהכרתי!!! ללא ספק יש הטבה משמעותית. מרגישה כמו חדשה".

"כ-3 שנים אני סובלת מכאבי בטן קשים, שילשולים ועצירויות, רגישות למזונות שונים, חוסר נוחות בגוף וחולשה. בנוסף גם סבלתי מפצעים בפנים ומגרנות. התחלתי לעבוד לפי ההנחיות והרגשתי שינוי תוך כשלושה ימים. הבטן נרגעה והיציאות הפכו יותר נורמליות. כשהתחילו לצאת לי פצעים בפנים באופן מאסיבי, הבנתי שזה חלק מהניקוי ולא מרחתי עליהם כלום. תוך כמה ימים הפצעים חלפו. בהדרגה התחלתי לצרוך את שאר מוצרי הבריאות וללא ספק מרגישה הטבה משמעותית בבטן, במיגרנות ובפצעים בפנים".

זה הדבר הטוב ביותר שהכרתי!!! ללא ספק יש הטבה משמעותית. מרגישה כמו חדשה.

"בתור חולת פיברו, התוכנית הזאת היא מתנה! היום אחרי שנה השינוי סופר משמעותי!"

"בתור חולת פיברו אני ממליצה לא להתייעץ עם רופאים כי מבחינתם זה "כרוני" וחייבים להיות תלויים בתרופות (שאני באופן אישי מסרבת לקחת). אז הדבר הזה זו מתנה! אם יש מישהי שחשובה לך תכריחי אותה להכיר את זה. טוב לא באמת בכוח אבל בשיא הרצינות, שתעשה את זה עד שתרגיש שינוי, כי אין מה לעשות כל גוף פועל אחרת ואצל כל אחד השיפור מגיע בשלב אחר. אצלי למשל אחרי שלושה חודשים הרגשתי את השינוי הראשון ואחרי שנה השינוי סופר משמעותי".

בתור חולת פיברו, התוכנית הזאת היא מתנה! היום אחרי שנה השינוי סופר משמעותי!